![](http://www.belokles.luglis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/IMG-94c7c31a9c659c61aeb578714c48e60a-V-1024x768.jpg)
![](http://www.belokles.luglis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/IMG-ee184b2fe7082c78aec29c918d994750-V-1024x768.jpg)
Відновлення та збереження лісових насаджень – одне з основних завдань працівників лісового господарства. 10 квітня на території України проходила акція “Озеленення планети”, до якої долучились і лісівники ДП “Білокуракинське ЛМГ”. В рамках акції наші лісівники висадили 4500 штук сіянців сосни кримської та 2000 штук сіянців акації білої на площі 1,5 га. В акції взяли участь представники громадських організацій та учні шкільного лісництва. Відтворення лісу – це відповідальна та важка праця. А вдала посадка – це запорука високої приживлюваности, хорошого приросту лісових культур, а отже – високої продуктивності лісових насаджень.