![](http://www.belokles.luglis.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-13_09-4042-768x1024.jpg)
![](http://www.belokles.luglis.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-13_09-40-43-1024x768.jpg)
![](http://www.belokles.luglis.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-13_09-40-42-1024x768.jpg)
Кампанія пероральної іммунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу,шляхом наземного розподілу на території ДП “Білокуракинського ЛМГ” ,спеціалістами ветеринарної медицини спільно з працівниками лісової охорони.
Кампанія пероральної іммунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу,шляхом наземного розподілу на території ДП “Білокуракинського ЛМГ” ,спеціалістами ветеринарної медицини спільно з працівниками лісової охорони.